Hakkımızda

Hayat Ambulans Hakkında

5 Milyon KM

Yol Yaptık

255.000

Hasta Taşıdık

25 Personel

Çalışıyor

12

Yıllık Deneyim

Ambulans, Dünyadaki bütün organizasyonların insanların mutluluğu için kurulduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Şüphesiz sağlıklı bir insan mutlu bir insandır. Bu bilinçle Hayat Ambulans olarak biz 2007
yılından beri hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı ambulanslarımızla att ve sağlık personeli eşliğinde bizler sizlerin en zayıf olduğu anlarda yani hastalıklarınızda güvenli ve konforlu şekilde bir yerden başka bir yere, şehir içi, şehirlerarası ve Ülkelerarası hastave organ transferlerinizi yapmaktayız.
*İlkyardım ve kurtarma konuları beraberinde deneyimli ekibimizle dünya sağlık örgütü standartlarında ambulans hizmetleri sunmaktayız.

*Kiralık Ambulans’larımızla Sizlere yıllardır hizmet veren Hayat ambulans Ekibi ; ankara ambulans, Kiralık ambulans, özel ambulans, Eve Sağlık hizmeti, organizasyon’larda ambulans hizmeti hasta nakil, gibi ihtiyaçlarınızda sizlere destek olmaya hizmet vermeye talibiz.

*Özel ambulans, Hasta Nakil,  tıp merkezleri klinik’lere sözleşme sözleşmeli ambulans kiralaması konularında hizmet veren Özel Hayat Ambulans, ihtiyacınız olduğu en zor anlarda yanınızdadır.

*Türkiye de istenildiğinde her yere ve Ankara da aktif olarak Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut,  Gölbaşı , Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak,Sincan, Yenimahalle, Beypazarı, Çamlıdere, Evren, Güdül, Haymana, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar ileçlerine de hizmet veren Ankara Hayat Ambulans sizlere en uygun hizmeti vermek için hazırdır.

AMBULANS
nedir :Her türlü Sağlık vb. işler için özel donanımlı ve sertifikalı olarak hazırlanmış gerekli hizmetleri yapabilecek tecrübeli personelin görev alabileceği şeklide hazırlanmış araçlara Ambulans denir.

AMBULANS HAYAT AMBULANS OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ İL LİSTEMİZ

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa Çanakkale, Çankırı, Çorum Denizli, Diyarbakir, Düzce Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir Gaziantep, Giresun, Gümüşhane Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak